O Brzdącu

Strona główna / O Brzdącu

Niepubliczny żłobek i przedszkole terapeutyczno-rehabilitacyjne BRZDĄC jest miejscem, w którym zapewniamy dzieciom radość, bezpieczeństwo, profesjonalną opiekę i edukację. Wiemy jak bardzo ważne są pierwsze lata życia, dlatego już od 6 miesiąca, aż do progu edukacji przedszkolnej dbamy o prawidłowy rozwój naszych Brzdąców. Jesteśmy placówką gdzie każde dziecko czuje się bezpieczne i rozumiane.

Naszą kadrę pedagogiczną stanowią pełne pasji panie, które zapewniają profesjonalną i troskliwą opiekę wychowawczą i edukacyjną.

Oferujemy zajęcia dodatkowe z j. angielskiego, piłki, tańców oraz Kick boxingu. Nasze brzdące mogą również liczyć na indywidualne wsparcie ze strony logopedy, pedagoga specjalnego, terapeuty pedagogicznego i psychologa. Ściśle współpracujemy z Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną NEUROLANDIA.

Oprócz profesjonalnej opieki oferujemy dzieciom znakomitą zabawę. Raz w miesiącu mamy możliwość obcowania ze sztuką (teatrzyki wystawiane w placówce), odwiedzają nas też wyjątkowi goście (np. leśniczy, naukowcy z UW, węże), co miesiąc przyjeżdżają kucyki, na które dzieci niecierpliwie czekają. Oprócz atrakcji w placówce organizujemy wyjazdy do kina, teatrów, muzeów oraz na łono natury.

Chętnie spędzamy czas z rodzicami, zachęcając ich do współpracy (np. udział w warsztatach dla rodziców) oraz spędzania wspólnie uroczystości (np. pikniki rodzinne, wigilia). Utrzymujemy z rodzicami stały kontakt e-mailowy (listy miesięczne od wychowawców).

Nasze sale są wyposażone w zabawki i urządzenia dostosowane do wieku dzieci. Przedszkole posiada system monitoringu oraz klimatyzowane sale. Do dyspozycji dzieci są dwa place zabaw.